Yaşgünü Sürprizi

Devamını okumak, örnek kitabımızı incelemek için tıklayınız.

Efe'nin bugün yaş günüydü. Okula giderken, evde yapılacak kutlamayı düşünüyordu. Her sabahki gibi erkenden çıktı. Okulun karşısındaki teknoloji dükkanının vitrinine baktı. Yeni çıkan ürünler ilgisini çekiyordu. Yandaki kıyafet mağazasını gördü. Okuldaki gösteri için ısmarladıkları kostümler, aklına geldi. Acaba onları getirmişler miydi?
Efe, çok dalgındı. Birden sınıfa geç kaldığını farketti. Koşarak okula girdi. Okulun koridorları bomboştu. Herkes sınıflara girmiş, dersler başlamıştı. Sınıf kapısının önüne geldi. Kapıyı açtı...
Devamını okumak, örnek kitabımızı incelemek için tıklayınız.

Kitabımız; 21,5 x 21,5cm, 24 sayfa mat kuşe kağıt, renkli ofset baskı, selofanlı sert kapaklıdır. Kitabımızın Kız ve Erkek versiyonları ile Türkçe ve İngilizce alternatifleri vardır. Sipariş sırasında yazım dilini seçmeyi unutmayınız. Kitaplarımızda mevcut yerlerin dışında, başa ve sona sayfa ekleyerek fotograf basma olanağımız vardır.

EK FOTOGRAF BASKISI VE YURTİÇİ KARGO ÜCRETİ FİYATLARIMIZA DAHİLDİR.

Basılmasını istediğiniz fotograflarınızı Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine iletişim bilgilerinizle birlikte gönderebilirsiniz.

Sipariş vermek için lütfen tıklayınız.

Bukalemun Kitaplar

 

Alışveriş Sepeti

0 Products - 0.00 TL
Go to cart